Reklama

Konkursy

Regulamin konkursu „Sportowe zmagania z «Niedzielą»”

1. Konkurs „Sportowe zmagania z «Niedzielą»” organizowany jest przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12.

2. Konkurs trwa od dnia 7 do 22 sierpnia 2022 r.

3. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania zamieszczone w wydaniu „Niedzieli” z datą 7 sierpnia 2002 r. i przesłaniu ich na kartce pocztowej pod adresem redakcji.

4. Jeden uczestnik może przysłać tylko jedną kartkę z odpowiedziami.

5. Wśród uczestników, którzy udzielą poprawnych odpowiedzi na konkursowe pytania, zostanie wylosowanych 12 nagród. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w numerze „Niedzieli” z datą 11 września 2022 r.

6. Nagrodami w konkursie są: okolicznościowy plecak Tour de Pologne, książka z autografem Czesława Langa pt. „Zawodowiec. Czesław Lang”, zdjęcia z autografem Czesława Langa oraz tzw. smycze wyścigu Tour de Pologne.

7. Nagroda w konkursie nie podlega wymianie.

8. Nagroda zostanie przesłana pocztą pod adres zamieszczony przez uczestnika na kartce pocztowej z przesłanymi odpowiedziami. Adres ten pozostanie jedynie do wiadomości Instytutu „Niedziela”.

11. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Instytutu „Niedziela”.

12. Zgłoszenie udziału w Konkursie oznacza akceptację jego zasad przewidzianych w niniejszym Regulaminie.

13. Biorąc udział w konkursie, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Tygodnik Katolicki „Niedziela” swoich danych osobowych, podanych w zgłoszeniu do konkursu w celu realizacji obowiązków związanych z przeprowadzeniem Konkursu na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.

RODO

„Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut NIEDZIELA z siedzibą w Częstochowie, ul. 3 Maja 12, 42-200 Częstochowa.

W organizacji został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: [tel: 506 744 552] [MAIL: rodo@niedziela.pl].

Reklama

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia konkursu

„Sportowe zmagania z „Niedzielą”.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej przez Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie (zgłoszenie do konkursu jest wyrażeniem zgody).

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom danych.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane tylko i wyłącznie przez okres czasu wymagany do zakończenia procesu konkursu (30. 11. 2022 r).

Ma Pani/Pana prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podaje Pani/Pana swoje dane dobrowolnie.

2022-08-01 11:58

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Premier: finansowanie in vitro z budżetu państwa, w ramach programu ministra zdrowia

[ TEMATY ]

konkurs

in vitro

regulamin

premier

BOŻENA SZTAJNER

Finansowanie z budżetu państwa zabiegu in vitro w trzech próbach oraz dostępność nie tylko dla małżeństw – przewiduje trzyletni program ministerstwa zdrowia, który od 2013 r. ma objąć ok. 15 tys. par mających trudności z poczęciem dziecka – poinformował dziś premier Donald Tusk. Na resortowy program rząd chce przeznaczyć ok. 250 mln zł.

CZYTAJ DALEJ

Naprawdę cudowny

Przez minione 190 lat Cudowny Medalik stał się narzędziem licznych Boskich interwencji – uzdrowień, ocaleń i nawróceń.

W lipcu, listopadzie i grudniu 1830 r. w Paryżu Najświętsza Maryja Panna objawiła się Katarzynie Labouré – skromnej seminarzystce ze Zgromadzenia Sióstr Miłosierdzia (szarytki). Głównym przesłaniem był objawiony 27 listopada medalik z Jej orędziem. Stał się on narzędziem licznych uzdrowień, ocaleń czy nawróceń – co uczyniło go w oczach wiernych cudownym w działaniu. W krótkim czasie przylgnęła do niego nazwa „Cudowny Medalik”. Minione 190 lat jego istnienia jest naznaczone niezliczonymi Boskimi interwencjami.

CZYTAJ DALEJ

Watykan: papieska pasterka o 19.30

2022-11-30 13:40

[ TEMATY ]

Watykan

Włodzimierz Rędzioch

W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia Ojciec Święty będzie o godz. 19.30 przewodniczył tradycyjnej „Pasterce” w bazylice watykańskiej – wynika z opublikowanego 30 listopada kalendarza papieskich celebracji na okres Bożego Narodzenia.

Ponadto w pierwszy dzień Świąt, 25 grudnia o godz. 12.00 papież udzieli z loggii centralnej bazylki watykańskiej uroczystego błogosławieństwa „Urbi et Orbi”, w ostatni dzień roku, 31 grudnia będzie w bazylice św. Piotra przewodniczył pierwszym nieszporom uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi oraz Te Deum w podziękowaniu za miniony rok.

CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję