Reklama

Z brewiarzem na co dzień

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

Tom II Liturgii Godzin lub wydanie skrócone - srony wydania skróconego podajemy w nawiasach kwadratowych [...]
24 marca. Niedziela Palmowa Męki Pańskiej. HYMNY z Wielkiego Tygodnia - s. 317 [s. 373]. PSALMY z niedzieli II tygodnia - s. 935 [s. 834]. Pozostałe teksty z Niedzieli Palmowej - s. 323 [ s. 378]. ANTYFONY do pieśni Zachariasza w JUTRZNI i pieśni Maryi z roku A.
25 marca - poniedziałek Wielkiego Tygodnia.HYMNY - s. 317 [s. 373]. PSALMY z poniedziałku II tygodnia - s. 950 [s. 849]. Pozostałe teksty z Wielkiego Poniedziałku - s. 331 [s. 383] .
26 marca - wtorek Wielkiego Tygodnia. HYMNY - s. 317 [s. 373]. PSALMY z wtorku II tygodnia - s. 963 [s. 864]. Pozostałe teksty z Wielkiego Wtorku - s. 338 [s. 387].
27 marca - środa Wielkiego Tygodnia. HYMNY - s. 317 [ s. 373]. PSALMY ze środy II tygodnia - s. 976 [s. 880]. Pozostałe teksty z Wielkiej Środy - s. 345 [s. 390].
28 marca - Wielki Czwartek. HYMNY - s. 317 [s. 373] . PSALMY z czwartku II tygodnia - s. 990 [s. 898]. W GODZINIE CZYTAŃ można wziąć PSALMY z piątku III tygodnia - s. 1094 [s. 1027]. Pozostałe teksty z Wielkiego Czwartku - s. 352 [s. 393]. W MODLITWIE NA ZAKOŃCZENIE DNIA PSALMY - s. 1213 [s. 1175].
29 marca - Wielki Piątek Męki Pańskiej. Teksty własne - s. 361 [s. 399].
30 marca - Wielka Sobota. Teksty własne - s. 382 [ s. 417].

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

2002-12-31 00:00

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Oświadczenie Wojciecha Jędrzejewskiego

2025-10-08 10:00

[ TEMATY ]

oświadczenie

Fot. Dominikanie Łódź/red

„Odejście z zakonu i ze stanu duchownego jest moją osobistą decyzją” – czytamy w oświadczeniu Wojciecha Jędrzejewskiego opublikowanym na portalu wiez.pl

Znany rekolekcjonista i duszpasterz młodzieży, o. Wojciech Jędrzejewski OP, po ponad 30 latach posługi zdecydował się zrezygnować ze stanu kapłańskiego. Dominikanie potwierdzili w oficjalnym komunikacie, że zakonnik złożył prośbę o przeniesienie do stanu świeckiego i wystąpienie z zakonu.
CZYTAJ DALEJ

Ambasada Izraela krytykuje oświadczenia Watykanu z 7 października

Ambasada Izraela przy Stolicy Apostolskiej skrytykowała wypowiedzi sekretarza stanu Stolicy Apostolskiej kard. Pietro Parolina dotyczące wojny w Strefie Gazy. „Niedawny wywiad był z pewnością w dobrej intencji”, napisała ambasada we wtorek na swoim koncie X. Jednakże może to zagrozić wysiłkom na rzecz zakończenia wojny w Gazie i zwalczania rosnącego antysemityzmu.

Według ambasady, wypowiedzi kardynała koncentrują się na krytyce Izraela, pomijając ciągłą odmowę Hamasu uwolnienia zakładników lub zakończenia przemocy. Najbardziej niepokojące, jak stwierdziła ambasada, jest „problematyczne stosowanie zasady równości moralnej tam, gdzie nie jest ona na miejscu”.
CZYTAJ DALEJ

Bp Jamrozek: nie jesteśmy sami – Bóg nam towarzyszy

2025-10-08 14:11

[ TEMATY ]

bp Stanisław Jamrozek

nie jesteśmy sami

Bóg nam towarzyszy

Vatican Media

Bp Stanisław Jamrozek

Bp Stanisław Jamrozek

W Roku Jubileuszowym osoby życia konsekrowanego z Polski pielgrzymują do Rzymu. Siostrom Służebniczkom Starowiejskim towarzyszy bp Stanisław Jamrozek, który w rozmowie z mediami watykańskimi podkreślił znaczenie tej wyjątkowej podróży. Mówił o łasce, powołaniu i potrzebie nadziei w dzisiejszym świecie.

Pielgrzymka jako czas łaski
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję