Reklama

Chcą korespondować

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera

5919. Czytelniczka z Podkarpacia

Mam 46 lat, jestem osobą wierzącą, stanu wolnego. Staram się odnajdywać wolę Bożą w codziennym życiu. Cenię szczerość, uczciwość, dobroć. Chciałabym poznać kogoś w zbliżonym wieku.

5920. Paweł z woj. mazowieckiego

Mam 35 lat, jestem kawalerem, praktykującym katolikiem. Pracuję zawodowo. Cenię szczerość, uczciwość, wierność. Szukam przyjaźni, nie ukrywam jednak, że chciałbym poznać też tę drugą połówkę.

Pomóż w rozwoju naszego portalu

Wspieram

5921. Marcin z Podbeskidzia

Mam 32 lata, wykształcenie zawodowe. Pragnę stałego związku z bratnią duszą. Chcę poznać osobę głęboko wierzącą, uczciwą i szczerą.

5922. Czytelniczka z regionu środkowopomorskiego

Jestem praktykującą katoliczką. Lubię uczestniczyć w rekolekcjach i jeździć na pielgrzymki. Mam 66 lat i jestem panną. Poznam osoby, a być może osobę bliską mojemu sercu, z podobnym systemem wartości. Chętnie wybrałabym się wspólnie do Fatimy lub Lourdes. Korzystam z Internetu.

5923. Czytelniczka z woj. lubuskiego

Mam 66 lat. Szukam osób, które naprawdę lubią pisać listy i będą szczerze korespondować. Lubię pisać listy i tą drogą prowadzić rozmowy. Tematów na pewno nie zabraknie. Wiek nie ma znaczenia.

5924. Sławomir z woj. kujawsko-pomorskiego

Jestem kawalerem, mam 30 lat, wykształcenie i pracę. Pragnę poznać osobę dobrą i uczciwą, katoliczkę w odpowiednim wieku, na całe życie.

5925. Czytelnik z woj. lubelskiego

Mam 56 lat, jestem samotnym kawalerem, szczerym i uczciwym. Prowadzę nieduże gospodarstwo. Czytam „Niedzielę” i słucham Radia Maryja. Chciałbym poznać osobę, na którą mógłbym liczyć.

Uwaga! Czytelnicy nawiązują kontakty z osobami ogłaszającymi się na własną odpowiedzialność.

2016-02-03 08:47

Oceń: 0 0

Reklama

Wybrane dla Ciebie

Najwyższy pomnik Jana Pawła II na świecie zdewastowany

2025-07-02 08:18

[ TEMATY ]

Częstochowa

św. Jan Paweł II

Karol Porwich/Niedziela

Najwyższy pomnik Jana Pawła II znajduje się w Częstochowie, w Parku Miniatur Sakralnych. Został odsłonięty w 2013 roku i mierzy 14 metrów wysokości. Jest to największy na świecie pomnik papieża Polaka. Na twarzy Karola Wojtyły ktoś namalował jaszczurkę.

Park Miniatur Sakralnych "Złota Góra" powstał w 2011 r. w wyrobisku dawnego kamieniołomu, który mieścił się na przedmieściach Częstochowy. Mimo że został zamknięty kilka lat temu, to wciąż znajduje się w nim wiele makiet. Niestety przez działalność wandali, kompleks popadał w ruinę. Miniatury zostały połamane i popisane, a wszędzie widać pełno śmieci.
CZYTAJ DALEJ

Zatrzymano Kolumbijczyka podejrzanego o śmiertelne ugodzenie nożem Polaka

29-letni Kolumbijczyk podejrzewany o śmiertelne ugodzenie nożem 41-latka w Nowem (Kujawsko-Pomorskie) został w nocy z soboty na niedzielę zatrzymany przez policję. Zatrzymanych zostało łącznie siedem osób – w tym pięciu obcokrajowców.

Rzeczniczka prasowa świeckiej policji Joanna Tarkowska powiedziała PAP, że policjanci zostali wezwani po godzinie 2 do bójki pomiędzy grupami mężczyzn, do której doszło w jednym z lokali w Nowem k. Świecia. Jedna grupa przebywała w lokalu, a druga przechodziła obok.
CZYTAJ DALEJ

Irlandia: bilans 6 lat legalnej aborcji, to jakby w stu szkołach zabrakło dzieci

Ulicami Dublina przeszedł ogólnoiralndzki Marsz dla Życia. „Życie zwycięży”, „Przestańcie abortować naszą przyszłość” – to niektóre z haseł, które towarzyszyły temu wydarzeniu. Rzecznik Marszu zauważyła, że wbrew zapewnieniom władz, które przed 6 laty zalegalizowały zabijanie nienarodzonych, aborcje nie są czymś sporadycznym, ich liczba stale rośnie, a rząd nie robi niczego, by pomóc kobietom, które czują się zmuszone do usunięcia ciąży.

Sandra Parda przypomniała, że według oficjalnych danych w 2019 r., czyli pierwszym roku po legalizacji aborcji zabito w Irlandii 6666 nienarodzonych dzieci, a w roku ubiegłym już 10441. W lutym tego roku łączna liczba aborcji przekroczyła 50 tys. To ponad 100 szkół, tysiące klas, to część przyszłego wzrostu, rozwoju i innowacji Irlandii, która zakończyła się przed narodzinami – dodała rzecznik Marszu dla Życia.
CZYTAJ DALEJ

Reklama

Najczęściej czytane

REKLAMA

W związku z tym, iż od dnia 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uprzejmie Państwa informujemy, iż nasza organizacja, mając szczególnie na względzie bezpieczeństwo danych osobowych, które przetwarza, wdrożyła System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji w rozumieniu odpowiednich polityk ochrony danych (zgodnie z art. 24 ust. 2 przedmiotowego rozporządzenia ogólnego). W celu dochowania należytej staranności w kontekście ochrony danych osobowych, Zarząd Instytutu NIEDZIELA wyznaczył w organizacji Inspektora Ochrony Danych.
Więcej o polityce prywatności czytaj TUTAJ.

Akceptuję